Aktualitātes

RSU 5.Starptautiskās zinātniski praktiskās konferences paneļdiskusijas par supervīziju konspekts, 25.04.2019

2019.gada 25.-26.aprīlī Rīgas Stardiņa universitātē notika 5. Starptautiskā zinātniski praktiskā konference "VESELĪBA UN PERSONĪBAS ATTĪSTĪBA: STARPDISCIPLINĀRĀ PIEEJA". Tās ietvaros dalībniekiem bija iespēja piedalīties paneļdiskusijā "Iespējas un izaicinājumi supervīzijas profesionālās kompetences attīstībai dažādās profesionālajās vidēs".

Diskusiju vadīja RSU maģistra studiju programmas “Supervīzija” vadītāja, supervizore Baiba Pumpiņa. 

Diskusijas konspektu lasiet šeit!

ANSE elektroniskais žurnāls Nr.2

2019.gada februārī ir publicēts ANSE elektroniskā žurnāla 2.numurs. To varat lejuplādēt ANSE web lapā, jaunumu sadaļā:

 
Lai sekotu līdzi ANSE jaunumiem, pierakstieties regulārai jaunumu e-pasta saņemšanai ANSE lapā www.anse.eu (lapas pašā apakšā atradīsiet Email subscription).
 

ANSE Vasaras universitātes 2019 informācija un aicinājums pieteikt Darbnīcu tēmas

 
Ir izsludināta 2019.gada ANSE Vasaras universitātes informācija un aicinājums līdz 28.februārim pieteikt savu Darbnīcu tēmas.
Vairāk informācijas atradīsiet Italian Association for Supervision and Coaching (BSC) lapā
 
 
Par Darbnīcu pieteikšanu lasiet vairāk šeit!
 

LSA Biedru kopsapulce 2019.gada 29.janvārī

Labdien, kolēģi!

Sācies jaunais 2019.gads un kā parasti, gada sākumā notiek LSA biedru sapulce.
Pamatojoties uz iepriekš Doodle izsudināto balsojumu, kopsapulce notiks 2019.gada 29.janvārī plkst. 17.30 MTIC Anniņmuižas bulvārī 26a. Telpu vēl precizēsim.
Sūtām biedru sapulces darba kārtību. Kolēģi, ja ir vēl kādi jautājumi, kurus vēlaties, lai tie tiktu iekļauti sapulces darba kārtībā, lūdzu, dariet zināmu.

Izsludināta kārtējā supervizoru Sertifikācija un Resertifikācija, pieteikšanās līdz 15.02.2019

Labdien, LSA biedri - kolēģi!

2019.gada 04.janvārī tiek izsludināta pieteikšanās supervizoru sertifikāciju un resertifikāciju.

Sertifikācijas un resertifikācijas pretendentam līdz 2019.gada 15.februārim uz biedrības "Latvijas supervizoru apvienība" Sertifikācijas komisijas elektroniskā pasta adresi lsa.sertifikacija@gmail.com elektroniski jāiesūta dokumenti, kuri norādīti Sertifikācijas vai Resertifikācijas nolikumā (publicēts biedrības interneta vietnē www.supervizija.lv).

Sertificēšanai iesniegtie dokumenti tiks izskatīti līdz 15.03.2019. un pretendentiem sniegta atbilde 14 dienu laikā.

Neskaidrību gadījumā biedrības "Latvijas supervizoru apvienība" Sertifikācijas komisijai ir tiesības sertifikācijas pretendentam lūgt papildus informāciju.
Maksa par sertifikāciju un resertifikāciju noteikta 25.00 EUR.

Šogad, pirmo reizi uzsāksim arī resertifikācijas procesu. Lūgums plānot savlaicīgi resertifikāciju, jo virknei sertificēto supervizoru sertifikāta derīguma termiņš tuvojas beigām. 

Informāciju par sertifikācijas kārtību variet papildus noskaidrot: lsa.sertifikacija@gmail.com

Sertifikācijas komisijas vadītājs

Kārlis Viša tālr. 29658213

LSA lapā publicēta informācija par Vispārīgo datu aizsardzības regulu

LSA interneta vietnes sadaļā Apvienība ir izveidota apakšsadaļa VDA regula (Vispārīgā datu aizsardzības regula). Aicinām biedrus ar to iepazīties!

Gerian Dijkhuizen publikācija - atskats uz Baltijas supervizoru kvalitātes dienu 2018

2018.gada 17.augusta Baltijas supervizoru kvalitātes dienā viesojās kolēģe no Nīderlandes Gerian Dijkhuizen(Senior supervisor/Teacher of supervisors, member CIC LVSC/delegate for the NL at ANSE). Gerian savas pārdomas atspoguļojusi nelielā rakstā, kuru publicējusi gan LVSC biedru lapā, gan raksta tulkojumu angliski laipni piedāvājusi arī mums.

Lasiet Gerian Dijkhuizen rakstu šeit!

Supervīzijas konference ‘’Nākotnes organizācija" 2018.gada 1.novembrī

Aicinām apmeklēt konferenci ‘’NĀKOTNES ORGANIZĀCIJA. Supervīzija kā organizācijas ilgtspējīgas attīstības un izaugsmes instruments”, kas notiks  2018. gada 1. novembrī, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā

Konferences programmu skatīt šeit!

Esam jau vairāk kā 100 biedru!

Oktobrī sveicām Latvijas supervizoru apvienības 100.biedru!

 

 

Izsludināta kārtējā supervizoru Sertifikācija un Resertifikācija, pieteikšanās līdz 1.11.2018

Labdien, LSA biedri - kolēģi!

2018.gada 01.oktobrī tiek izsludināta pieteikšanās supervizoru sertifikāciju un resertifikāciju.

Sertifikācijas un resertifikācijas pretendentam līdz 2018.gada 01.novembrim uz biedrības "Latvijas supervizoru apvienība" Sertifikācijas komisijas elektroniskā pasta adresi lsa.sertifikacija@gmail.com elektroniski jāiesūta dokumenti, kuri norādīti Sertifikācijas vai Resertifikācijas nolikumā (publicēts biedrības interneta vietnē www.supervizija.lv).

Sertificēšanai iesniegtie dokumenti tik izskatīti līdz 30.11.2018. un pretendētiem sniegta atbilde 14 dienu laikā.

Atskats uz Baltijas supervizoru kvalitātes dienu 17.augustā

Šā gada 17.augustā – biedrība “Latvijas supervizoru apvienība” rīkoja Baltijas supervīzijas kvalitātes dienu 2018, kurā bija iespēja satikties Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Austrijas un Holandes supervizoriem. Pasākuma ietvaros bija iespējams apmeklēt visdažādākās aktivitātes. Ar interesi klausījāmies lekciju, piedalījāmies moderētajās diskusijās un darbojāmies kolēģu meistarklasēs.

Ar prieku veidojam nelielu atskatu pasākuma norisēs, lai dalītos ar kopīgajām atziņām gan par galveno dienas tēmu – kvalitāti supervīzijā, gan arī ar atziņām par kopīgi pavadīto laiku.

ANSE Jaunumu lapa (ANSE Newsletter) Nr.1

Esiet laipni aicināti lasīt ANSE Jaunumu lapu Nr.1!
 
Mēs, ANSE valde, ticam, ka komunikācija visdažādākajos līmeņos un kanālos, ir mūsu prioritāte. Ceram, ka Jaunumu lapa 2 reizes gadā būs atbalsts visai ANSE saimei būt labāk informētai gan par valdes, gan viens otra aktivitātēm.

ANSE Conference for Supervision/Coaching Education Providers, Frankfurt (Germany) December 8-9, 2018

ANSE together with DGSv plan Education Conference for institutes  and universities who carry out supervsiion/coaching education programs. The main goals of conference are: to discuss education concepts, curricula’s, methods, situation in market - successes and difficulties, and what is the understanding of quality. 

Conference will take place on December 8-9, 2018, Frankfurt am Main (Germany).

Please read detailed information here!

Supervīzijas pakalpojuma nodrošināšana projektā "Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās"

2018.gada 17.februārī spēkā ir stājušies grozījumi 2015.gada 14.aprīļa MK noteikumos Nr.193 “Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.1.specifiskā atbalsta mērķa "Paaugstināt sociālo dienestu darba efektivitāti un darbinieku profesionalitāti darbam ar riska situācijās esošām personām" 9.2.1.1.pasākuma "Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās" īstenošanas noteikumi”.

LSA Supervizoru sertifikācijas un resertifikācijas nolikumi

2018.gada 13.janvārī LSA biedru kopsapulcē tika apstiprināts:

  • papildinājumi Supervizoru sertifikācijas nolikumā;
  • Supervizoru resertifikācijas nolikums.

Ar abiem dokumientiem varat iepazīties šeit!

Atgādinām, ka, saskaņā ar 13.01.2018 LSA biedru kopsapulces lēmumu, maksa gan par sertifikāciju, gan resertifikāciju ir 25 EUR, kuri jāieskaita LSA kontā.

 

Sertifikācijas komisija

Par biedru naudas samaksu 2018.gadam

Ir pienācis laiks veikt biedru naudas maksājumu par 2018.gadu.

LSA biedru kopsapulcē 15.06.2017 notika balsojums par biedru naudas palielināšanu,  kas savukārt saistīta ar ANSE biedru naudas paaugstināšanos. Tika nolemts, ka biedru nauda, sākot ar 2018.gada 1.janvāri, tiek noteikta EUR 26.00! Kopsapulces protokolu varat lasīt, ieejot Biedru sadaļā.

Pilnveidota saziņa ar LSA biedriem

Sākot ar 2018.gada 5.februāri esam pilnveidojuši mūsu savstarpējās komunikācijas iespējas. Tagad par LSA mājas lapā ievietotajiem jaunumiem biedri saņems e-pastu, lai nepalaistu garām sev svarīgo un vienmēr būtu informēti par valdes lēmumiem, sertifikāciju, ANSE vai LSA notikumiem un citām aktualitātēm, kas saistītas ar supervizoru profesionālo darbību.

 

 

Izsludināta kārtējā supervizoru sertifikācija, pieteikšanās līdz 19.01.2018

2018.gada 01.janvārī tiek izsludināta pieteikšanās supervizoru sertifikācijai.

Sertifikācijas pretendentam līdz 2018.gada 19.janvārim uz biedrības "Latvijas supervizoru apvienība" Sertifikācijas komisijas elektroniskā pasta adresi lsa.sertifikacija@gmail.com elektroniski jāiesūta dokumenti, kuri norādīti Sertifikācijas nolikumā (publicēts biedrības interneta vietnē www.supervizija.lv

Apsveikums svētkos

Sveicam visus biedrības Latvijas supervizoru apvienības biedrus, sadarbības partnerus, kolēģus un draugus 2017.gada Ziemassvētkos un vēlam panākumiem bagātu Jauno 2018.gadu!
Lai raits solis un izdošanās!
 

ANSE pirmais elektroniskais žurnāls

"Wonderful news for whole ANSE comunity! Online ANSE Journal in co-opretation with Kloosterhof Neer B.V. has been published. We are happy to announce that first Edition of the Online ANSE Journal is available for FREE. 

 
In the name of whole board with the best regards,
 
Inese Stankus-Visa,
Secretary of ANSE board"

Supervīzijas būtības skaidrojums video-konferencē “Supervīzijas nozīme sociālajā darbā” 9.novembrī, 2017

2017.gada 9. novembrī Latvijas Supervizoru apvienība, Labklājības ministrija un Latvijas Pašvaldību savienība aicināja piedalīties video-konferencē par supervīzijas nozīmi sociālajā darbā.

Saite uz video arhīvu: skaties šeit! Ir vērts noskatīties pilnu ierakstu! 

Sākot no ieraksta 24.minūtes, varat noskatīties supervizores, LSA biedres, Evijas Apines stāstījumu par to, kas ir supervīzija (un kas tā nav), kādi ir ieguvumu, kā arī - kādi ir priekšnosacījumi, lai supervīzija būtu kvalitatīva.

Sākot ieraksta no 1h35min varat ieklausīties Ilzes Dreifeldes, LSA valdes priekšsēdētājas, sniegtajā informācijā par LSA būtību, supervizora profesijas aspektiem un nepieciešamo izglītību, kā arī to regulējumu Eiropas līmenī.

Konference notika Latvijas Pašvaldību savienībā, Mazā Pils ielā 1, un tās norise tika translēta tiešsaistē.

Video-konference “Supervīzijas nozīme sociālajā darbā” 9.novembrī, 2017 - skaties video arhīvā!

2017.gada 9. novembrī Latvijas Supervizoru apvienība, Labklājības ministrija un Latvijas Pašvaldību savienība aicināja piedalīties video-konferencē par supervīzijas nozīmi sociālajā darbā.

Konference notika Latvijas Pašvaldību savienībā, Mazā Pils ielā 1, un tās norise tika translēta tiešsaistē.

Saite uz video arhīvu: skaties šeit!  

Supervīzijas dienas 30.10.- 3.11. un Noslēguma konference

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA”  maģistra studiju programmas “Vadības psiholoģija un supervīzija” studenti, sadarbībā ar  Rīgas Stradiņa universitāti un Latvijas Supervizoru apvienību rīko Supervīzijas dienas 2017, kas notiks no 30.okobra līdz 3.novembrim un noslēgsies ar pirmo nozares attīstībai veltītu  konferenci.

Izsludināta kārtējā supervizoru sertifikācija, pieteikšanās līdz 16.11.2017

2017.gada 16.septembrī tiek izsludināta pieteikšanās supervizoru sertifikācijai.

Sertifikācijas pretendentam līdz 2017.gada 16.novembrim uz biedrības "Latvijas supervizoru apvienība" (LSA) Sertifikācijas komisijas noteikto elektroniskā pasta adresi lsa.sertifikacija@gmail.com elektroniski jāiesūta dokumenti, kuri norādīti Sertifikācijas nolikumā (publicēts biedrības interneta vietnē http://www.supervizija.lv/lv/sertifikacija/) 

LSA Ētikas kodekss

LSA interneta lapā ievietots Ētikas kodekss latviešu un angļu valodās.

Ar Ētikas kodeksu varat iepazīties sadaļā " Apvienība", vai arī klikšķinot šeit!

Informācija par "ANSE- Volunteers’ System" un pieteikšanās

Kolēģi!

ANSE (www.anse.eu) izsludina jaunuiniciatīvu "ANSE- Volunteers’ System".

Lasiet par to vairāk šeit!

Pieeikšanās formu atradīsiet šeit!

Sākusies pieteikšanās ANSE Vasaras universitātei “Moving & Being Moved” 2017.gada 21.-25.augustā


Eiropas valstu supervizoru Vasaras universitāte tuvojas - ikvienam supervizoram kaut reizi šeit jābūt! Bagātīgs supervizoru darba ikdienas jautājumu un dialogu klāsts, satikšanās un pieredzes apmaiņa, jaunas iepazīšanās un attiecību veidošana intervīzijas grupās, savas kompetences pilnveidošana radošās darbnīcās, sarunas par tendencēm, jaunumiem, nākotnes iecerēm.

Lasi vairāk par Vasaras universitāti 2017 un pieteikšanās kārtību“MOVING & BEING MOVED”Supervision and coaching in a rapidly changing world, 21-25 August 2017, Rotterdam.

Izsludināta kārtējā supervizoru sertifikācija

2017.gada 15.februārī tiek izsludināta pieteikšanās kārtējai supervizoru sertifikācijai.

2016.gada 21.oktobrī notika LSA 10 gadu jubilejas konference "Savstarpējā atzīšana"

Latvijas Supervizoru apvienība, sadarbībā ar Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolu „RISEBA” un Rīgas Stradiņa universitāti, organizēja konferenci, kuras mērķis ir stiprināt Latvijas supervizoru kopējo profesionālo identitāti, veidojot tiltus un savstarpēji atzīstot supervīzijas dažādību valsts, pašvaldību un biznesa vidēs. Konferences dalībnieki pilnveidoja savu profesionālo kompetenci, diskutēja par profesionālajiem izaicinājumiem, supervīzijas iespējām un meklēs iespējamos risinājumus.

Konferences programmu lasiet šeit!

Izsludināta kārtējā supervizoru sertifikācija, pieteikšanās līdz līdz 2016.gada 15.novembrim

2016.gada 15.septembrī tiek izsludināta pieteikšanās supervizoru sertifikācijai.

Sertifikācijas pretendentam līdz 2016.gada 15.novembrim uz biedrības "Latvijas supervizoru apvienība" Sertifikācijas komisijas noteikto elektroniskā pasta adresi lsa.sertifikacija@gmail.com elektroniski jāiesūta dokumenti, kuri norādīti Sertifikācijas nolikumā (publicēts biedrības interneta vietnē www.supervizija.lv

LSA jubilejas pasākums plānots 2016.gada 21.oktobrī

No 15.06.2016. LSA kopsapulces lēmuma: 

Latvijas supervizoru apvienības jubilejas pasākums plānots 2016.gada 21.oktobrī. 

Pasākuma organizēšanas darba grupa - Aivita Roze, Kārlis Viša, Ilze Dreifelde, Maija Zakriževska, Diāna Indzere, Natālija Dieviņa, Zanda Lauva, Inga Pāvula, Ieva Ansone, Kristaps Circenis, Vija Aleidzāne.

Izsludināta kārtējā supervizoru sertifikācija

2016.gada 15.februārī tiek izsludināta pieteikšanās kārtējai supervizoru sertifikācijai.

Sertifikācijas pretendentam līdz 2016.gada 15.aprīlim uz biedrības "Latvijas supervizoru apvienība" Sertifikācijas komisijas noteikto elektroniskā pasta adresi lsa.sertifikacija@gmail.com elektroniski jāiesūta dokumenti, kuri norādīti Sertifikācijas nolikumā (publicēts biedrības interneta vietnē www.supervizija.lv

Neskaidrību gadījumā biedrības "Latvijas supervizoru apvienība" Sertifikācijas komisijai ir tiesības sertifikācijas pretendentam lūgt papildus informāciju.
Maksa par sertifikāciju noteikta 15.00 EUR.

 

Sirsnīgu Ziemassvētku un Gadu mijas laiku!


LSA valde vēl jauku svētku gaidīšanas laiku un sirsnīgu svinēšanas brīdi - tieši tādu, kādu to vēlies: jautru un bagātīgiem piedzīvojumiem piepildītu, vai klusu un pārdomām veltītu, vai mīļu cilvēku satikšanos, vai laiku tikai un vienīgi sev, vai jaunu lietu uzsākšanu, vai jebkas nozīmīgs tieši Tev! 

Lai ražīgs gada noslēgums un produktīvs jaunais 2016.gads!

Biedru kopsapulce 7.11.2015

7.novembrī notika Biedrības kopsapulce plkst. 15.00 RSU, Anniņmuižas bulvārī 26a 146.telpā.

Līdz 2015.gada 14.decembrim tiek izsludināta pieteikšanās supervizoru sertifikācijai

2015.gada 14.oktobrī tiek izsludināta pieteikšanās supervizoru sertifikācijai.

Sertifikācijas pretendentam līdz 2015.gada 14.decembrim uz biedrības „Latvijas supervizoru apvienība” Sertifikācijas komisijas noteikto elektroniskā pasta adresi lsa.sertifikacija@gmail.com elektroniski jāiesūta dokumenti, kuri norādīti Sertifikācijas nolikumā.

Maksa par sertifikāciju noteikta 15.00 EUR. 

ECVision projekta e-grāmata "ECVision. Supervision and Coaching in Europe: Concepts and Competences"

2015.gada 24.-25. septembrī Vīnē notika ECVision noslēguma konference, kurai ir svarīga nozīme supervizora aroda stiprināšanā Eiropā. Konferencē tika apkopota ANSE vēsturē līdz šim nozīmīgākā, apjomīgākā un visaptverošākā projekta, kurš risinājās četru gadu garumā, rezultāti/produkti:

ECVision konference Vīnē 24.-25.09.2015 un katram supervizoram būtiski ikdienas darba materiāli

24.-25. septembrī Vīnē notika ECVision noslēguma konference, kurai ir svarīga nozīme supervizora aroda stiprināšanā Eiropā. 

Konferencē tika apkopota ANSE vēsturē līdz šim nozīmīgākā, apjomīgākā un visaptverošākā projekta, kurš risinājās četru gadu garumā, rezultāti/produkti:

Žurnāls supervizoriem/koučiem, aptauja līdz 18.septembrim

Viens no ANSE sapņiem ir bijis savs starptautisks žurnāls supervizoriem/koučiem un citiem, kurus interesē supervīzija/koučings. Ir ieguldīts darbs, lai šis sapnis kļūtu par īstenību, un 2016.gada pavasarī tiktu publicēts žurnāla pirmais pilota numurs.

Metožu kopums supervizora kompetenču attīstībai mācību procesā

Aicinām iepazīties ar metodisko materiālu, kas izmantojams supervizoru izglītības procesā. Materiālā ir nosauktas supervizora pamata kompetences un atbilstoši tām ir piemeklētas metodes, kuras var palīdzēt šīs kompetences attīstīt. 

Supervizoru Vasaras Universitāte 2015 Zadarā, Horvātijā

2015.gada 17.-21.augustā Zadarā (Horvātija) notiks kārtējā supervizoru Vasaras Universitāte. Šogad tās tēma: 

"Supervision – Guiding Lights for Development in Times of Crisis"

Izsludināta kārtējā supervizoru sertifikācija

Labdien, kolēģi.

Paziņojam, ka 2014.gada 10.decembrī biedrības „Latvijas supervizoru apvienība” kopsapulcē tika pieņemts Supervizoru sertifikācijas nolikums.

2015.gada 29.janvārī tiek izsludināta pieteikšanās supervizoru sertifikācijai.

Sertifikācijas pretendentam līdz 2015.gada 28. martam uz biedrības „Latvijas supervizoru apvienība” Sertifikācijas komisijas noteikto elektroniskā pasta adresi lsa.sertifikacija@gmail.com elektroniski jāiesūta dokumenti, kuri norādīti Sertifikācijas nolikumā.

Pētījums “Supervizoru vērtības, mērķi un iezīmes dažādās profesionālajās vidēs”

Labdien, jau praktizējošie supervizori, un visi tie kolēģi, kuri apgūst supervīzijas prasmes!

Aicinām Jūs piedalīties pētījumā, kurš tiek veikts RSU studiju programmas “Supervīzija” maģistra darba “Supervizoru vērtības, mērķi un iezīmes dažādās profesionālajās vidēs” ietvaros. Šis ir pilotpētījums, kura mērķis ir noskaidrot, vai un kāda ir supervizoru vērtību, mērķu un iezīmju saistība ar profesionālo vidi, iegūto pamata un tālāko izglītību un profesionālo pieredzi pamatprofesijā un supervizora darbā.  (Maģistra darba vadītāja: Dr.psych., sert. supervizore Kristīne Mārtinsone).

Informatīvi bukleti par supervīziju

Latvijas Supervizoru apvienība ir izdevusi informatīvus bukletus par supervīziju. 

ANSE Research Conference Budapest 24-25 04 2015

24.-25.aprīlī, 2015, Budapeštā notiks "ANSE Research Conference". Lasiet vairāk!

Sirsnīgu Svētku laiku!

Šis gads ir bijis ražīgs - mums ir gan savi pirmie sertificētie supervizori, gan mūsu pulks bagātinājies ar vairākiem lieliskiem kolēģiem, gan esam paveikuši vairākas nozīmīgas aktivitātes supervīzijas popularizēšanai un stiprināšanai Latvijā.

Lai jums ikvienam - mūsu klientiem, draugiem un domubiedriem - sirsnīgi un mīļi svētki! 

Sertifikātus saņēmuši pirmie LSA biedri

2014.gada 9.maijs bija svinīgs un nozīmīgs brīdis Latvijas Supervizoru apvienības vēsturē - biedru kopsapulcē sertifikātus saņēma pirmie 18 sertificētie supervizori.

LSA līdzdarbojas starptautiskā projektā NORDPLUS

Četri mūsu apvienības kolēģi līdzdarbojas Igaunijas, Norvēģijas, Latvijas kopprojektā NORDPLUS. Projekta koordinatore Evija Apine ir sagatavojusi informatīvu aprakstu par projektu. 

Konference ECVISION "GETTING INVOLVED", Briselē, 2014.gada 13.-14.februārī

2014.gada 13.-14.februārī notiks konference "Getting Involved", kuru organizē ECVision.

Mierīgu un sirsnīgu Svētku laiku!

Latvijas supervizoru apvienības valde sveic savus biedrus, klientus, draugus un domu biedrus Ziemassvētkos!

Aizritējusi konference "Supervīzija kā profesionālās meistarības pilnveide"

25.oktobrī uz konferenci "Supervīzija kā profesionālās meistarības pilnveide" pulcējās gan supervīzori, gan supervīzijas pakalpojuma lietotāji, gan arī interesenti, kam supervīzija vēl ir salīdzinoši svešs process. 

Nozīmīga ir ANSE (Association of National Organisations for Supervision in Europe, www.anse.eu ) valdes locekļu viesošanās konferencē ar īsu ieskatu ANSE skatījumā uz supervīziju un tās attīstības tendencēm Eiropā.