Notikumi

LSA lapā publicēta informācija par Vispārīgo datu aizsardzības regulu

LSA interneta vietnes sadaļā Apvienība ir izveidota apakšsadaļa VDA regula (Vispārīgā datu aizsardzības regula). Aicinām biedrus ar to iepazīties!

Supervīzijas konference ‘’Nākotnes organizācija" 2018.gada 1.novembrī

Aicinām apmeklēt konferenci ‘’NĀKOTNES ORGANIZĀCIJA. Supervīzija kā organizācijas ilgtspējīgas attīstības un izaugsmes instruments”, kas notiks  2018. gada 1. novembrī, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā

Konferences programmu skatīt šeit!

Esam jau vairāk kā 100 biedru!

Oktobrī sveicām Latvijas supervizoru apvienības 100.biedru!

 

 

Izsludināta kārtējā supervizoru Sertifikācija un Resertifikācija, pieteikšanās līdz 1.11.2018

Labdien, LSA biedri - kolēģi!

2018.gada 01.oktobrī tiek izsludināta pieteikšanās supervizoru sertifikāciju un resertifikāciju.

Sertifikācijas un resertifikācijas pretendentam līdz 2018.gada 01.novembrim uz biedrības "Latvijas supervizoru apvienība" Sertifikācijas komisijas elektroniskā pasta adresi lsa.sertifikacija@gmail.com elektroniski jāiesūta dokumenti, kuri norādīti Sertifikācijas vai Resertifikācijas nolikumā (publicēts biedrības interneta vietnē www.supervizija.lv).

Sertificēšanai iesniegtie dokumenti tik izskatīti līdz 30.11.2018. un pretendētiem sniegta atbilde 14 dienu laikā.

Atskats uz Baltijas supervizoru kvalitātes dienu 17.augustā

Šā gada 17.augustā – biedrība “Latvijas supervizoru apvienība” rīkoja Baltijas supervīzijas kvalitātes dienu 2018, kurā bija iespēja satikties Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Austrijas un Holandes supervizoriem. Pasākuma ietvaros bija iespējams apmeklēt visdažādākās aktivitātes. Ar interesi klausījāmies lekciju, piedalījāmies moderētajās diskusijās un darbojāmies kolēģu meistarklasēs.

Ar prieku veidojam nelielu atskatu pasākuma norisēs, lai dalītos ar kopīgajām atziņām gan par galveno dienas tēmu – kvalitāti supervīzijā, gan arī ar atziņām par kopīgi pavadīto laiku.

ANSE Conference for Supervision/Coaching Education Providers, Frankfurt (Germany) December 8-9, 2018

ANSE together with DGSv plan Education Conference for institutes  and universities who carry out supervsiion/coaching education programs. The main goals of conference are: to discuss education concepts, curricula’s, methods, situation in market - successes and difficulties, and what is the understanding of quality. 

Conference will take place on December 8-9, 2018, Frankfurt am Main (Germany).

Please read detailed information here!

Supervīzijas pakalpojuma nodrošināšana projektā "Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās"

2018.gada 17.februārī spēkā ir stājušies grozījumi 2015.gada 14.aprīļa MK noteikumos Nr.193 “Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.1.specifiskā atbalsta mērķa "Paaugstināt sociālo dienestu darba efektivitāti un darbinieku profesionalitāti darbam ar riska situācijās esošām personām" 9.2.1.1.pasākuma "Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās" īstenošanas noteikumi”.

LSA Supervizoru sertifikācijas un resertifikācijas nolikumi

2018.gada 13.janvārī LSA biedru kopsapulcē tika apstiprināts:

  • papildinājumi Supervizoru sertifikācijas nolikumā;
  • Supervizoru resertifikācijas nolikums.

Ar abiem dokumientiem varat iepazīties šeit!

Atgādinām, ka, saskaņā ar 13.01.2018 LSA biedru kopsapulces lēmumu, maksa gan par sertifikāciju, gan resertifikāciju ir 25 EUR, kuri jāieskaita LSA kontā.

 

Sertifikācijas komisija

Par biedru naudas samaksu 2018.gadam

Ir pienācis laiks veikt biedru naudas maksājumu par 2018.gadu.

LSA biedru kopsapulcē 15.06.2017 notika balsojums par biedru naudas palielināšanu,  kas savukārt saistīta ar ANSE biedru naudas paaugstināšanos. Tika nolemts, ka biedru nauda, sākot ar 2018.gada 1.janvāri, tiek noteikta EUR 26.00! Kopsapulces protokolu varat lasīt, ieejot Biedru sadaļā.

Pilnveidota saziņa ar LSA biedriem

Sākot ar 2018.gada 5.februāri esam pilnveidojuši mūsu savstarpējās komunikācijas iespējas. Tagad par LSA mājas lapā ievietotajiem jaunumiem biedri saņems e-pastu, lai nepalaistu garām sev svarīgo un vienmēr būtu informēti par valdes lēmumiem, sertifikāciju, ANSE vai LSA notikumiem un citām aktualitātēm, kas saistītas ar supervizoru profesionālo darbību.