Supervizoru saraksts, kontakti un sertifikāti

BIEDRĪBAS „LATVIJAS SUPERVIZORU APVIENĪBA” SUPERVIZORU UN IZSNIEGTO SUPERVIZORU SERTIFIKĀTU REĢISTRS

 

N.p.k. Vārds, uzvārds Biedra statuss Sertifikāta Nr.
(S - pirmreizēja sertificēšana;
R - resertificēšana)
Pirmreizējā izsniegšana  Derīgs no Derīgs līdz Telefons E-pasts
1 Aelita Beitika biedrs S 0055   08/12/2016 09/12/2021 29429275 aelitabeitika@inbox.lv
2 Aelita Vagale biedrs R 0001 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26112238 aelita.vagale@gmail.com
3 Agita Reisa-Nielsen biedrs -   - - 27271230 agita.reisa.nielsen@gmail.com
4 Agnese Kapče biedrs -   - - 28878512 agnese.kapce@inbox.lv
5 Aiga Abožina biedrs -   - - 29497712 aiga.abozina@gmail.com
6 Aija Krastiņa biedrs -   - - 29412380 aija.krastina@riga.lv
7 Aivita Roze biedrs R 0002 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26562561 aivita.roze@gmail.com
8 Ance Saulīte biedrs -   - - 26328131 saulite.ance@inbox.lv
9 Anete Hofmane biedrs -   - - 26150745 anetehofmane2@gmail.com
10 Anda Gaitniece-Putāne asociētais biedrs -   - - 26556408 agp@lu.lv
11 Anda Upmale biedrs R 0018 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29109191 Anda.Upmale@rsu.lv
12 Anita Kampe asociētais biedrs -   - - 29220939 anita.kampe@db.lv
13 Anita Ozoliņa biedrs S 0062   05/03/2018 04/03/2023 29393014 ozolina.valmiera@gmail.com
14 Anita Pīlēna biedrs S 0036   15/01/2016 16/01/2021 29575036 anita.pilena@inbox.lv  
15 Anna Ševčenkova biedrs S 0073   16/12/2018 15/12/2023 26345204 anna.sevcenkova@gmail.com
16 Anna Šteina  biedrs 0024   16/05/2015 15/05/2020 29171558 steina007@inbox.lv 
17 Arita Featherstone biedrs R 0003 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29481126 arita@featherstone.lv
18 Baiba Pumpiņa biedrs S 0067   05/03/2018 04/03/2023 29516227 baibapumpina@inbox.lv
19 Baiba Purvlīce biedrs 0027   16/05/2015 15/05/2020 26525217 baiba.purvlice@gmail.com
20 Benita Griškeviča biedrs S 0057   08/12/2016 09/12/2021 29204920 benita@psihodinamika.lv
21 Betija Līduma biedrs R 0004 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26444532 betija.liduma@gmail.com
22 Dace Blažēviča biedrs -   - - 29244182 dace.blazevica@krize.lv
23 Dace Dolace biedrs S 0068   05/03/2018 04/03/2023 29407580 daugava15@inbox.lv
24 Dace Purēna biedrs -   - - 29168218 dace.purena@gmail.com
25 Daiga Cīrule biedrs S 0069   05/03/2018 04/03/2023 29421246 daiga.ciirule@gmail.com
26 Daiga Maurere biedrs -   - - 28357323 daiga.maurere@gmail.com
27 Daiga Vanaga biedrs S 0070   05/03/2018 04/03/2023 25449122 daiga.vanaga@gmail.com
28 Daiga Vintere biedrs S 0085   01/04/2019 01.04.24. 26539632 daiga@myhr.lv
29 Daina Vanaga biedrs S 0071   05/03/2018 04/03/2023 29180653 daina.vanaga@inbox.lv
30 Dana Kalniņa-Zaķe asociētais biedrs -   - - 29714515 dana.kalnina@gmail.com
31 Diāna Indzere biedrs 0026   16/05/2015 15/05/2020 29334902 diana.indzere@inbox.lv
32 Dzintra Zariņa biedrs S 0050   15/01/2016 16/01/2021 23776087 dzintrazarina@hotmail.com
33 Edgars Abrams biedrs -   - - 28341555 edgars.abrams@gmail.com
34 Edīte Krevica biedrs S 0045   15/01/2016 16/01/2021 26209880 edite.krevica@inbox.lv
35 Elīna Pelčere biedrs -   - - 22122567 elina@traininglab.lv
36 Evija Apine  biedrs R 0005 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29641554 apine.evija@gmail.com
37 Evija van der Bēka biedrs S 0063   05/03/2018 04/03/2023 29222127 van_evija@hotmail.com
38 Gatis Līdums biedrs S 0054   26/04/2016 27/04/2021 29472524 gatis.lidums@gmail.com
39 Ginta Ratniece biedrs 0020   16/05/2015 15/05/2020 29149292 ginta.ratniece@apollo.lv
40 Guna Krēgere-Medne biedrs -   - - 29110236 guna.kregere@inbox.lv
41 Gunta Jakovela biedrs S 0044   15/01/2016 16/01/2021 29494735 jakovela@gmail.com
42 Gunta Vītola biedrs S 0074   16/12/2018 15/12/2023 29104356 vitola.gunta@gmail.com
43 Ieva Antonsone biedrs S 0046   15/01/2016 16/01/2021 29403885 ieva.antonsone@gmail.com
44 Ieva Bite biedrs -   - - 29113010 ieva.bite@lu.lv
45 Ieva Priedniece biedrs -   - - 29435308 ieva.priedniece@gmail.com
46 Ieva Ozola biedrs R 0006 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26822040 ievas.ozolas@gmail.com
47 Ieva Rasa biedrs 0025   16/05/2015 15/05/2020 29664447  ievarasa@inbox.lv
48 Ilona Madesova biedrs -   - - 29191699 ilonamadesova@inbox.lv
49 Ilona Talente biedrs S 0060   13/12/2017 12/12/2022 27016380 ilona.talente@gmail.com
50 Ilze Dreifelde biedrs R 0007 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26328834 ilze.dreifelde@gmail.com
51 Ilze Nagle biedrs S 0072   05/03/2018 04/03/2023 29245215 naglex3@inbox.lv
52 Ilze Norman biedrs -   - - 460733963300 ilze@bredband.net
53 Indra Majore-Dūšele biedrs R 0008 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29577764 indra.majore.d@gmail.com
54 Indra Markova biedrs S 0075   16/12/2018 15/12/2023 29485245 indra.markova@gmail.com
55 Inese Paiča biedrs S 0042   15/01/2016 16/01/2021 26482287 inesepaica@gmail.com
56 Inese Putniece asociētais biedrs S 0061   13/12/2017 12/12/2022 29296838 inese.putniece@psihoterapija.lv
57 Inese Stankus-Viša  biedrs R 0009 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26821682 inese.stankusvisa@gmail.com
58 Ineta Heinsberga biedrs S 0033   15/01/2016 16/01/2021 29442320 ineta.heinsberga@inbox.lv  
59 Ineta Pavlova asociētais biedrs -   - - 26122232 pavlovaineta@gmail.com
60 Inga Jurševska biedrs -   - - 29284884 inga.cesis@gmail.com
61 Inga Kartupele biedrs S 0039   15/01/2016 16/01/2021 29460221  inga@ingasprakse.lv 
62 Inga Pāvula biedrs 0021   16/05/2015 15/05/2020 29462883 inga.ingap@gmail.com
63 Inga Rancāne biedrs S 0086   01/04/2019 01.04.24. 26402062 inga@cza.lv
64 Inga Remerte biedrs -   - - 29775575 iremerte@inbox.lv
65 Inga Zviedre-Udalova asociētais biedrs -   - - 29986690 inga-2@inbox.lv
66 Ingrīda Buiķe biedrs -   - - 29219899 ingrida.buike@gmail.com
67 Inita Stūre-Stūriņa biedrs -   - - 29142026 inita.sture@gmail.com
68 Inta Poudžiunas biedrs S 0030   15/01/2016 16/01/2021 29126962 intapo@inbox.lv
69 Iveta Berķe biedrs S 0056   08/12/2016 09/12/2021 29415311 iberke@inbox.lv  
70 Iveta Jermolajeva biedrs S 0047   15/01/2016 16/01/2021 28858141 iveta.jermolajeva@gmail.com
71 Iveta Ļaudaka biedrs S 0076   16/12/2018 15/12/2023 28889187 iveta.laudaka@inbox.lv
72 Iveta Sietiņsone biedrs S 0049   15/01/2016 16/01/2021 29163975 Iveta.Sietinsone@gmail.com 
73 Ivita Puķīte biedrs S 0034   15/01/2016 16/01/2021 29432459 ivita.pukite@inbox.lv  
74 Jekaterina Jeremejeva biedrs R 0017 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29570915 j.jeremejeva@inbox.lv
75 Jeļena Ļevina atbalstītājbiedrs -   - - 26804475 jelena.levina@rsu.lv
76 Jeļena Skripka biedrs S 0051   15/01/2016 16/01/2021 29807586 jelena.skripka@gmail.com
77 Kārlis Viša biedrs R 0010 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29658213 karlis.visa@gmail.com
78 Kristaps Circenis biedrs S 0032   15/01/2016 16/01/2021  29120357  Kristaps.Circenis@rsu.lv 
79 Kristiāna Klince asociētais biedrs -   - - 24429848 kristiana.klince@gmail.com
80 Kristīne Maže biedrs S 0077   16/12/2018 15/12/2023 22828943 kristinemazis@gmail.com
81 Kristīne Mārtinsone biedrs R 0011 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29256229 k.martinsone@gmail.com
82 Kristīne Vende-Kotova biedrs S 0040   15/01/2016 16/01/2021 29468894 kristine.vende@gmail.com
83 Laura Miķelsone biedrs S 0078   16/12/2018 15/12/2023 29282817 mikelsonelaura@hotmail.com
84 Liene Babure-Šabane biedrs -   - - 26407630 liene.babure.sabane@gmail.com
85 Liene Bērziņa biedrs -   - - 26426771 lieneberz@inbox.lv
86 Liene Bleidele biedrs S 0084   01/04/2019 01.04.24. 28338599 l.bleidele@gmail.com
87 Līga Āboltiņa biedrs 0028   16/05/2015 15/05/2020 29717000 aboltina_liga@inbox.lv
88 Līga Sprūde biedrs S0079   16/12/2018 15/12/2023 29776402 liga.sprude@inbox.lv
89 Līga Vaivade-Kalnmeiere biedrs S 0058   08/12/2016 09/12/2021 26665165 liga@psihologaprakse.lv
90 Līga Zvaigzne  biedrs S 0037   15/01/2016 16/01/2021 26428910  liga_zvaigzne@inbox.lv 
91 Maija Staudža biedrs -   - - 26203974 maijastaudza@gmail.com
92 Maija Zakriževska-Belogrudova biedrs R 0012 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29438435 m.zakrizevska@inbox.lv
93 Marika Grūsle biedrs S 0064   05/03/2018 04/03/2023 29467724 marikagrusle@inbox.lv
94 Marsella Sitenkova biedrs R 0013 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29690013 marsella@inbox.lv
95 Mārīte Grīviņa-Krauze biedrs S 0038   15/01/2016 16/01/2021 26523044 maritegrivina@hotmail.com
96 Mirdza Paipare biedrs R 0014 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29799951 mirdzapaipare@gmail.com
97 Natālija Dieviņa biedrs 0017   28/04/2014 27/04/2019 29423311 natalija@ambertraining.lv
98 Nikola Dzina biedrs 0023   16/05/2015 15/05/2020 29133616 nikoladzina@gmail.com
99 Olga Blauzde biedrs -   - - 29557033 olga.blauzde@gmail.com
100 Rasma Ziediņa biedrs -   - - 22305507 rasmaziedina@inbox.lv
101 Rita Goldmane  biedrs S 0035   15/01/2016 16/01/2021 29657347 rita.goldmane@inbox.lv 
102 Sandis Ratnieks biedrs S 0065   05/03/2018 04/03/2023 26595086 sandis.ratnieks@gmail.com
103 Sandra Barsineviča  biedrs S 0052   15/01/2016 16/01/2021 28374480 sandra29@inbox.lv 
104 Sandra Bondare biedrs S 0080   16/12/2018 15/12/2023 26465087 bondare.sandra@gmail.com
105 Sandra Hartmane biedrs 0022   16/05/2015 15/05/2020 29284543  s.hartmane@gmail.com
106 Sandra Lāce biedrs R 0015 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29428428 sandra.lace@innerwings.lv
107 Sandra Mihailova biedrs R 0016 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29144606 Sandra.j@inbox.lv
108 Sandra Rudzīte biedrs S 0081   16/12/2018 15/12/2023 26371333 sandra.rudzite27@gmail.com
109 Sanita Boša biedrs S 0082   16/12/2018 15/12/2023 20218184 sanita.bosa@gmail.com
110 Simona Orinska biedrs S 0048   15/01/2016 16/01/2021 29394500 simona.orinska@gmail.com
111 Sniedze Sainsa biedrs S 0059   13/12/2017 12/12/2022 29442276 sniedzesainsa@gmail.com
112 Svetlana Ļahova biedrs S 0083   01/04/2019 01.04.24. 29262406 gaisma.svetlana@gmail.com
113 Vija Aleidzāne  biedrs S 0031   15/01/2016 16/01/2021 26498069 vija.aleidzane@gmail.com 
114 Vija Muižniece biedrs S 0029   15/01/2016 16/01/2021 29103386 vija.muizniece@luxdata.lv  
115 Vineta Šplīta biedrs S 0066   05/03/2018 04/03/2023 26445252 vineta_splita@inbox.lv
116 Zanda Lauva biedrs S 0041   15/01/2016 16/01/2021 26357358 zanda.lauva@gmail.com  
117 Zane Kalniņa biedrs -   - - 26812908 zane.kalnina1@gmail.com
118 Zane Kronberga biedrs S 0043   15/01/2016 16/01/2021 29104918 zanesil@inbox.lv