Supervizoru saraksts, kontakti un sertifikāti

BIEDRĪBAS „LATVIJAS SUPERVIZORU APVIENĪBA” SUPERVIZORU UN IZSNIEGTO SUPERVIZORU SERTIFIKĀTU REĢISTRS

 

Vārds, uzvārds Biedra statuss Sertifikāta Nr.
(S - pirmreizēja sertificēšana;
R - resertificēšana)
Pirmreizējā izsniegšana  Derīgs no Derīgs līdz Telefons E-pasts
Aelita Beitika biedrs S 0055   08/12/2016 09/12/2021 29429275 aelitabeitika@inbox.lv
Aelita Vagale biedrs R 0001 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26112238 aelita.vagale@gmail.com
Agita Reisa-Nielsen biedrs -   - - 27271230 agita.reisa.nielsen@gmail.com
Agnese Kapče biedrs -   - - 28878512 agnese.kapce@inbox.lv
Aiga Abožina biedrs -   - - 29497712 aiga.abozina@gmail.com
Aija Krastiņa biedrs -   - - 29412380 aija.krastina@riga.lv
Aivita Roze biedrs R 0002 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26562561 aivita.roze@gmail.com
Ance Saulīte biedrs -   - - 26328131 saulite.ance@inbox.lv
Anda Gaitniece-Putāne asociētais biedrs -   - - 26556408 agp@lu.lv
Anda Upmale biedrs R 0018 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29109191 Anda.Upmale@rsu.lv
Anita Kampe asociētais biedrs -   - - 29220939 anita.kampe@db.lv
Anita Ozoliņa biedrs S 0062   05/03/2018 04/03/2023 29393014 ozolina.valmiera@gmail.com
Anita Pīlēna biedrs S 0036   15/01/2016 16/01/2021 29575036 anita.pilena@inbox.lv  
Anna Ševčenkova biedrs S 0073   16/12/2018 15/12/2023 26345204 anna.sevcenkova@gmail.com
Anna Šteina  biedrs 0024   16/05/2015 15/05/2020 29171558 steina007@inbox.lv 
Arita Featherstone biedrs R 0003 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29481126 arita@featherstone.lv
Baiba Pumpiņa biedrs S 0067   05/03/2018 04/03/2023 29516227 baibapumpina@inbox.lv
Baiba Purvlīce biedrs 0027   16/05/2015 15/05/2020 26525217 baiba.purvlice@gmail.com
Benita Griškeviča biedrs S 0057   08/12/2016 09/12/2021 29204920 benita@psihodinamika.lv
Betija Līduma biedrs R 0004 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26444532 betija.liduma@gmail.com
Dace Blažēviča biedrs -   - - 29244182 dace.blazevica@krize.lv
Dace Dolace biedrs S 0068   05/03/2018 04/03/2023 29407580 daugava15@inbox.lv
Dace Purēna biedrs -   - - 29168218 dace.purena@gmail.com
Daiga Cīrule biedrs S 0069   05/03/2018 04/03/2023 29421246 daiga.ciirule@gmail.com
Daiga Maurere biedrs -   - - 28357323 daiga.maurere@gmail.com
Daiga Vanaga biedrs S 0070   05/03/2018 04/03/2023 25449122 daiga.vanaga@gmail.com
Daiga Vintere biedrs S 0085   01/04/2019 01.04.24. 26539632 daiga@myhr.lv
Daina Vanaga biedrs S 0071   05/03/2018 04/03/2023 29180653 daina.vanaga@inbox.lv
Dana Kalniņa-Zaķe asociētais biedrs -   - - 29714515 dana.kalnina@gmail.com
Diāna Indzere biedrs 0026   16/05/2015 15/05/2020 29334902 diana.indzere@inbox.lv
Dzintra Zariņa biedrs S 0050   15/01/2016 16/01/2021 23776087 dzintrazarina@hotmail.com
Edgars Abrams biedrs -   - - 28341555 edgars.abrams@gmail.com
Edīte Krevica biedrs S 0045   15/01/2016 16/01/2021 26209880 edite.krevica@inbox.lv
Elīna Pelčere biedrs -   - - 22122567 elina@traininglab.lv
Evija Apine  biedrs R 0005 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29641554 apine.evija@gmail.com
Evija van der Bēka biedrs S 0063   05/03/2018 04/03/2023 29222127 van_evija@hotmail.com
Gatis Līdums biedrs S 0054   26/04/2016 27/04/2021 29472524 gatis.lidums@gmail.com
Ginta Ratniece biedrs 0020   16/05/2015 15/05/2020 29149292 ginta.ratniece@apollo.lv
Guna Krēgere-Medne biedrs -   - - 29110236 guna.kregere@inbox.lv
Gunta Jakovela biedrs S 0044   15/01/2016 16/01/2021 29494735 jakovela@gmail.com
Gunta Vītola biedrs S 0074   16/12/2018 15/12/2023 29104356 vitola.gunta@gmail.com
Ieva Antonsone biedrs S 0046   15/01/2016 16/01/2021 29403885 ieva.antonsone@gmail.com
Ieva Bite biedrs -   - - 29113010 ieva.bite@lu.lv
Ieva Priedniece biedrs -   - - 29435308 ieva.priedniece@gmail.com
Ieva Ozola biedrs R 0006 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26822040 ievas.ozolas@gmail.com
Ieva Rasa biedrs 0025   16/05/2015 15/05/2020 29664447  ievarasa@inbox.lv
Ilona Madesova biedrs -   - - 29191699 ilonamadesova@inbox.lv
Ilona Talente biedrs S 0060   13/12/2017 12/12/2022 27016380 ilona.talente@gmail.com
Ilze Dreifelde biedrs R 0007 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26328834 ilze.dreifelde@gmail.com
Ilze Nagle biedrs S 0072   05/03/2018 04/03/2023 29245215 naglex3@inbox.lv
Ilze Norman biedrs -   - - 460733963300 ilze@bredband.net
Indra Majore-Dūšele biedrs R 0008 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29577764 indra.majore.d@gmail.com
Indra Markova biedrs S 0075   16/12/2018 15/12/2023 29485245 indra.markova@gmail.com
Inese Paiča biedrs S 0042   15/01/2016 16/01/2021 26482287 inesepaica@gmail.com
Inese Putniece asociētais biedrs S 0061   13/12/2017 12/12/2022 29296838 inese.putniece@psihoterapija.lv
Inese Stankus-Viša  biedrs R 0009 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26821682 inese.stankusvisa@gmail.com
Ineta Heinsberga biedrs S 0033   15/01/2016 16/01/2021 29442320 ineta.heinsberga@inbox.lv  
Ineta Pavlova asociētais biedrs -   - - 26122232 pavlovaineta@gmail.com
Inga Jurševska biedrs -   - - 29284884 inga.cesis@gmail.com
Inga Kartupele biedrs S 0039   15/01/2016 16/01/2021 29460221  inga@ingasprakse.lv 
Inga Pāvula biedrs 0021   16/05/2015 15/05/2020 29462883 inga.ingap@gmail.com
Inga Rancāne biedrs S 0086   01/04/2019 01.04.24. 26402062 inga@cza.lv
Inga Remerte biedrs -   - - 29775575 iremerte@inbox.lv
Inga Zviedre-Udalova asociētais biedrs -   - - 29986690 inga-2@inbox.lv
Ingrīda Buiķe asociētais biedrs -   - - 29219899 ingrida.buike@gmail.com
Inita Stūre-Stūriņa asociētais biedrs -   - - 29142026 inita.sture@gmail.com
Inta Poudžiunas biedrs S 0030   15/01/2016 16/01/2021 29126962 intapo@inbox.lv
Iveta Berķe biedrs S 0056   08/12/2016 09/12/2021 29415311 iberke@inbox.lv  
Iveta Jermolajeva biedrs S 0047   15/01/2016 16/01/2021 28858141 iveta.jermolajeva@gmail.com
Iveta Ļaudaka biedrs S 0076   16/12/2018 15/12/2023 28889187 iveta.laudaka@inbox.lv
Iveta Sietiņsone biedrs S 0049   15/01/2016 16/01/2021 29163975 Iveta.Sietinsone@gmail.com 
Ivita Puķīte biedrs S 0034   15/01/2016 16/01/2021 29432459 ivita.pukite@inbox.lv  
Jekaterina Jeremejeva biedrs R 0017 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29570915 j.jeremejeva@inbox.lv
Jeļena Ļevina atbalstītājbiedrs -   - - 26804475 jelena.levina@rsu.lv
Jeļena Skripka biedrs S 0051   15/01/2016 16/01/2021 29807586 jelena.skripka@gmail.com
Kārlis Viša biedrs R 0010 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29658213 karlis.visa@gmail.com
Kristaps Circenis biedrs S 0032   15/01/2016 16/01/2021  29120357  Kristaps.Circenis@rsu.lv 
Kristiāna Klince asociētais biedrs -   - - 24429848 kristiana.klince@gmail.com
Kristīne Maže biedrs S 0077   16/12/2018 15/12/2023 22828943 kristinemazis@gmail.com
Kristīne Mārtinsone biedrs R 0011 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29256229 k.martinsone@gmail.com
Kristīne Vende-Kotova biedrs S 0040   15/01/2016 16/01/2021 29468894 kristine.vende@gmail.com
Laura Miķelsone biedrs S 0078   16/12/2018 15/12/2023 29282817 mikelsonelaura@hotmail.com
Liene Bleidele biedrs S 0084   01/04/2019 01.04.24. 28338599 l.bleidele@gmail.com
Līga Āboltiņa biedrs 0028   16/05/2015 15/05/2020 29717000 aboltina_liga@inbox.lv
Līga Sprūde biedrs S0079   16/12/2018 15/12/2023 29776402 liga.sprude@inbox.lv
Līga Vaivade-Kalnmeiere biedrs S 0058   08/12/2016 09/12/2021 26665165 liga@psihologaprakse.lv
Līga Zvaigzne  biedrs S 0037   15/01/2016 16/01/2021 26428910  liga_zvaigzne@inbox.lv 
Maija Staudža biedrs -   - - 26203974 maijastaudza@gmail.com
Maija Zakriževska-Belogrudova biedrs R 0012 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29438435 m.zakrizevska@inbox.lv
Marika Grūsle biedrs S 0064   05/03/2018 04/03/2023 29467724 marikagrusle@inbox.lv
Marsella Sitenkova biedrs R 0013 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29690013 marsella@inbox.lv
Mārīte Grīviņa-Krauze biedrs S 0038   15/01/2016 16/01/2021 26523044 maritegrivina@hotmail.com
Mirdza Paipare biedrs R 0014 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29799951 mirdzapaipare@gmail.com
Natālija Dieviņa biedrs 0017   28/04/2014 27/04/2019 29423311 natalija@ambertraining.lv
Nikola Dzina biedrs 0023   16/05/2015 15/05/2020 29133616 nikoladzina@gmail.com
Olga Blauzde biedrs -   - - 29557033 olga.blauzde@gmail.com
Rasma Ziediņa biedrs -   - - 22305507 rasmaziedina@inbox.lv
Rita Goldmane  biedrs S 0035   15/01/2016 16/01/2021 29657347 rita.goldmane@inbox.lv 
Sandis Ratnieks biedrs S 0065   05/03/2018 04/03/2023 26595086 sandis.ratnieks@gmail.com
Sandra Barsineviča  biedrs S 0052   15/01/2016 16/01/2021 28374480 sandra29@inbox.lv 
Sandra Bondare biedrs S 0080   16/12/2018 15/12/2023 26465087 bondare.sandra@gmail.com
Sandra Hartmane biedrs 0022   16/05/2015 15/05/2020 29284543  s.hartmane@gmail.com
Sandra Lāce biedrs R 0015 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29428428 sandra.lace@innerwings.lv
Sandra Mihailova biedrs R 0016 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29144606 Sandra.j@inbox.lv
Sandra Rudzīte biedrs S 0081   16/12/2018 15/12/2023 26371333 sandra.rudzite27@gmail.com
Sanita Boša biedrs S 0082   16/12/2018 15/12/2023 20218184 sanita.bosa@gmail.com
Simona Orinska biedrs S 0048   15/01/2016 16/01/2021 29394500 simona.orinska@gmail.com
Sniedze Sainsa biedrs S 0059   13/12/2017 12/12/2022 29442276 sniedzesainsa@gmail.com
Svetlana Ļahova biedrs S 0083   01/04/2019 01.04.24. 29262406 gaisma.svetlana@gmail.com
Vija Aleidzāne  biedrs S 0031   15/01/2016 16/01/2021 26498069 vija.aleidzane@gmail.com 
Vija Muižniece biedrs S 0029   15/01/2016 16/01/2021 29103386 vija.muizniece@luxdata.lv  
Vineta Šplīta biedrs S 0066   05/03/2018 04/03/2023 26445252 vineta_splita@inbox.lv
Zanda Lauva biedrs S 0041   15/01/2016 16/01/2021 26357358 zanda.lauva@gmail.com  
Zane Kronberga biedrs S 0043   15/01/2016 16/01/2021 29104918 zanesil@inbox.lv