Notikumi

24.05.2022. 18.00-20.30 Seminārs LSA biedriem "Supervizora darbs ar profesionālās izdegšanas jautājumiem"

Pavasara darba cēliena noslēgumā aicinām Latvijas Supervizoru apvienības biedrus uz sertificētas supervizores Evijas Apines vadītu semināru "Supervizora darbs ar profesionālās izdegšanas jautājumiem". 

27.04.2022. 18.00-20.30 Seminārs-paneļdiskusija LSA biedriem "Supervīzija veselības aprūpē"

Aicinām Latvijas Supervizoru apvienības biedrus uz semināru-diskusiju par supervīzijām veselības aprūpē.

09.03.2022. LSA Profesionālās izaugsmes nodaļa (LSA PIN) atzīmē pirmo oficiālās darbības gadu.

Atzīmējot savu pirmo oficiālās darbības gadadienu, Latvijas Supervizoru apvienības Profesionālās izaugsmes nodaļas komanda atskatās uz paveikto.

LSA biedru atbalsts profesionāļiem šeit, Latvijā, kuri strādā ar bēgļiem un cietušajiem

Apkopojot Latvijas Supervizoru apvienības atbalsta iespējas, esam izveidojuši šo aptauju, lai apzinātu mūsu - LSA biedru - iespējas un gatavību iesaistīties.

Atvērta reģistrācija LSA biedriem diviem semināriem martā

Aicinām Latvijas Supervizoru apvienības biedrus uz diviem semināriem martā, kas palīdzēs labāk izprast notiekošo krīzes situācijās un veiksmīgāk atrast piemērotas metodes un tehnikas supervīzijas sesijās, radot drošu supervīzijas vidi gan klientiem, gan sev.

22.02.2022. 18.00-20.30 Seminārs LSA biedriem "Supervīzija sociālajā darbā"

Aicinām Latvijas Supervizoru apvienības biedrus uz semināru-diskusiju par supervīzijām sociālajā darbā.

LSA biedru kopsapulce 12.01.2022 pl.18.30

Biedrības LSA ārkārtas biedru kopsapulce notiks šā gada 12.janvārī plkst.18.30, tiešsaistē, Zoom platformā.

Saite kopsapulcei:
 
Darba kārtība:

1. Biedru balsojumi:

1.1. Ētikas komisijas nolikums;

1.2. Ētikas kodaksa balsojums;

1.3. Profesionālās izaugsmes nodaļas nolikums.

2. Vēlēšanas:

2.1. Sertifikācijas komisijas vēlēšanas (kandidātu saraksts nosūtīts biedriem e-pastā);

2.2. Ētikas komisijas kandidātu vēlēšanas (kandidātu saraksts nosūtīts biedriem e-pastā).

Supervīzijas pakalpojuma sniegšana Covid-19 izplatības ierobežošanas laikā 21.10.-15.11.2021

Saskaņā ar 2021. gada 20.oktobra grozījumiem Ministru kabineta 2021. gada 9. oktobra rīkojumā Nr. 720 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu". https://likumi.lv/ta/id/326729 un Ministru kabineta 2021. gada 28. septembra noteikumos Nr. 662 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai". https://likumi.lv/ta/id/326513, aicinām supervizorus īstenot attālināti visas individuālās, grupas, komandas un organizāciju supervīzijas dažādās profesionālajās vidēs. 

Zinām, ka tieši šajā neparastajā laikā supervizoru darbs kļūst arvien nozīmīgāks un nepieciešamāks cilvēkiem, kuri turpina strādāt gan attālināti, gan klātienē nodrošināt dažādas svarīgas mūsu dzīves funkcijas.  Supervizori palīdz, atbalsta, izglīto, iedrošina, tolerē un līdzīgi kā daudzi šodien, nesavtīgi izmanto arī savus resursus kopējās situācijas līdzsvarošanā. 
Tādēļ aicinām būt iejūtīgiem, saprotošiem un izturīgiem, atbalstīt gan citus, gan atrast laiku, rūpēties arī par savu spēku atjaunošanu un līdzsvarošanu. 
(Klikšķini uz šīs ziņas vai spied "Lasīt vairāk", lai redzētu infografiku.)
 
Esam stipri un veseli! 
LSA valde

Supervīzijas dienas 25.-29.oktobrī ar noslēguma konferenci 29.oktobrī, 2021

Gaidot ar nepacietību Jūsu dalību VI Supervīzijas konferencē “Radi nākotni šodien: Profesionālis 2025”, vēlējāmies informēt, ka tas ir noslēdzošais pasākums ikgadējām Supervīzijas dienām, kuru laikā no 25. līdz 29. oktobrim supervizori un citi speciālisti interesentiem piedāvās bezmaksas supervīzijas sesijas, sniegs meistarklases un piedāvās nodarbības.

  • Meistarklasēs un vebināros (25.-28.10.) - zināšanu esence īsformātā. Gan supervizori, gan citi interesenti varēs asināt savas prasmes un kompetences, iegūt jaunas zināšanas un metodes. Pieteikties šeit: https://ieej.lv/SV-meistarklases2021
  • Bezmaksas vai daļējas maksas supervīzijas sesijas Supervīzijas dienu ietvaros sniegs 29 supervizori - lielisks brīdis pieteikties visiem profesionāļiem, kas līdz šim to bija atlikuši! (Pieteikšanās individuāli sazinoties, kontakti Supervīzijas dienu programmā, skaties zemāk!)

Ja Jūsu uzņēmumā vai draugu/ paziņu lokā tas ir aktuāli - droši dalieties ar programmu, kurā ir aktīvās pieteikšanās saites. 

Skatieties šeit Supervīzijas dienu pilno PROGRAMMU ar pieteikšanās formām un kontaktinformāciju. Tur arī Supervīzijas konferences programma.  

 
Ar cieņu
"Supervīzijas konference 2021" organizatoru komanda
RISEBA | Vadības psiholoģija un supervīzija
Seko Supervīzijas dienām Facebook!
 

ANSE vasaras tiešsaistes konference 19.-20. augusts (ANSE Summer Online Special)

Labas ziņas no ANSE!

Ņemot vērā lielo interesi par iespēju piedalīties ANSE vasaras tiešsaistes konferences lekcijās (nepiedaloties praktiskajās darbnīcās), ir nolemts piedāvāt šādu iespēju, samaksājot dalības maksu € 20,00 apmērā.