24.05.2022. 18.00-20.30 Seminārs LSA biedriem "Supervizora darbs ar profesionālās izdegšanas jautājumiem"

11.05.2022.

Pavasara darba cēliena noslēgumā aicinām Latvijas Supervizoru apvienības biedrus uz sertificētas supervizores Evijas Apines vadītu semināru "Supervizora darbs ar profesionālās izdegšanas jautājumiem". 

Pārslodze darbā un profesionālā izdegšana ir viena no aktuālām darba vides problēmām Latvijā, ar kuru sastopas supervizori savā darba procesā. Uzmanības centrā būs supervizora loma un darbā izmantojamās metodes, lai palīdzētu izdegšanas problēmu atklāt, izprast cēloņsakarības un kopīgi meklēt risinājumus.

Semināru plānots fokusēt uz darbu ar profesionālās izdegšanas jautājumiem no supervizora perspektīvas un dalīšanos šajā kontekstā ar supervizora darba praktisko pusi individuālā un komandas līmenī, profesionālās izdegšanas fenomena vispārējās izpratnes teorētiskos aspektus skarot pastarpināti. Dalībnieki, kuri pirms semināra vēlas iegūt vai atsvaidzināt priekšzināšanas par profesionālo izdegšanu, var apgūt studiju kursu  “Novērst izdegšanu. Lekcijas līdzsvarotai ikdienai” (Open Minded, Latvijas Universitāte).

Vairāk informācijas un reģistrēšanās semināram pieslēdzoties ar biedru pieeju (klikšķini šeit).