LSA seminārs par personas datu aizsardzību un diskusija par ētikas kodeksa izveidi 5.10.2019

25.09.2019.

Šā gada 5.oktobrī biedrība Latvijas supervizoru apvienība (LSA) organizē semināru “Fiziskas personas datu aizsardzība, dokumentu glabāšana un aprite supervizora praksē” un diskusiju par Latvijas supervizoru ētikas kodeksa izveides aktualitātēm. 

Seminārs/diskusija notiks 5.oktobrī plkst.10.00 augstskolas RISEBA (Rīgas Biznesa, tehnoloģiju un mākslas augstskola) telpās Meža ielā 3, Rīgā, Pārdaugavā, apaļās ēkas (kas atrodas pagalmā), 31.telpā (3.stāvs). 

Gaidīsim ziņu par jūsu dalību seminārā/diskusijā līdz 3.oktobrim biedrības e-pastā: supervizoru.apvieniba@gmail.com

Programmā:

  1. Seminārs  “Fiziskas personas datu aizsardzība, dokumentu glabāšana un aprite supervizora praksē”. Semināru vadīs  Mag. iur. Rolands Bortaščenoks. Zvērinātu advokātu biroja “Visa Vērte” vadītājs, ieguvis eksistenciālās terapijas izglītību. Doktorants Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmā “Psiholoģija”. Pētnieciskās intereses, publikācijas un dalība konferencēs ir saistīta par psiholoģiskās palīdzības tiesisko regulējumu un ētikas dilemmām.
  2. Diskusija par LSA Supervizoru ētikas kodeksa izveidi. 

LSA Ētikas komisija pamazām gatavo ètikas kodeksu, līdz ar to vēlētos iesaistīt LSA biedrus tā tapšanas procesā. Stāstīsim, kàds ir plānots ētikas kodekss, tā sadaļas un iespējamais saturs. Priecāsimies par iespēju to apspriest kopā ar jums!

Semināra apmeklējums – bezmaksas.

Dalībnieki par apmeklējumu varēs saņemt LSA apliecinājumu par dalību 4 stundu apmērā elektroniski savā norādītajā e-pastā.