Supervīzijas dienas 25.-29.oktobrī ar noslēguma konferenci 29.oktobrī, 2021

21.10.2021.

Gaidot ar nepacietību Jūsu dalību VI Supervīzijas konferencē “Radi nākotni šodien: Profesionālis 2025”, vēlējāmies informēt, ka tas ir noslēdzošais pasākums ikgadējām Supervīzijas dienām, kuru laikā no 25. līdz 29. oktobrim supervizori un citi speciālisti interesentiem piedāvās bezmaksas supervīzijas sesijas, sniegs meistarklases un piedāvās nodarbības.

  • Meistarklasēs un vebināros (25.-28.10.) - zināšanu esence īsformātā. Gan supervizori, gan citi interesenti varēs asināt savas prasmes un kompetences, iegūt jaunas zināšanas un metodes. Pieteikties šeit: https://ieej.lv/SV-meistarklases2021
  • Bezmaksas vai daļējas maksas supervīzijas sesijas Supervīzijas dienu ietvaros sniegs 29 supervizori - lielisks brīdis pieteikties visiem profesionāļiem, kas līdz šim to bija atlikuši! (Pieteikšanās individuāli sazinoties, kontakti Supervīzijas dienu programmā, skaties zemāk!)

Ja Jūsu uzņēmumā vai draugu/ paziņu lokā tas ir aktuāli - droši dalieties ar programmu, kurā ir aktīvās pieteikšanās saites. 

Skatieties šeit Supervīzijas dienu pilno PROGRAMMU ar pieteikšanās formām un kontaktinformāciju. Tur arī Supervīzijas konferences programma.  

 
Ar cieņu
"Supervīzijas konference 2021" organizatoru komanda
RISEBA | Vadības psiholoģija un supervīzija
Seko Supervīzijas dienām Facebook!