Supervizoru saraksts, kontakti un sertifikāti

BIEDRĪBAS „LATVIJAS SUPERVIZORU APVIENĪBA” SUPERVIZORU UN IZSNIEGTO SUPERVIZORU SERTIFIKĀTU REĢISTRS

N.p.k. Vārds, uzvārds Biedra statuss Sertifikāta Nr. 
(S - pirmreizēja sertificēšana;
R - resertificēšana)
Pirmreizējā izsniegšana  Derīgs no Derīgs līdz Telefons E-pasts
1 Aelita Beitika biedrs S 0055   08/12/2016 09/12/2021 29429275 aelitabeitika@inbox.lv
2 Aelita Vagale biedrs R 0001 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26112238 aelita.vagale@gmail.com
3 Agita Reisa-Nielsen biedrs S 0089   01/12/2019 30/11/2024 27271230 agita.reisa.nielsen@gmail.com
4 Agnese Kapče biedrs -   - - 28878512 agnese.kapce@inbox.lv
5 Aiga Abožina biedrs -   - - 29497712 aiga.abozina@gmail.com
6 Aija Iesalniece biedrs -   - - 22445522 supervizija@aijaiesalniece.com
7 Aivars Krasnogolovs biedrs S 0117   09/03/2021 08/03/2026 26321310 aivarskrasnogolovs@gmail.com
8 Aivita Roze biedrs R 0002 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26562561 aivita.roze@gmail.com
9 Ance Saulīte biedrs S 0098   06/05/2020 05/05/2025 26328131 saulite.ance@inbox.lv
10 Anete Hofmane biedrs S 0090   01/12/2019 30/11/2024 26150745 anetehofmane2@gmail.com
11 Anete Silniece biedrs -   - - 29837114 anete.silniece@jurmala.lv
12 Anda Gaitniece-Putāne biedrs S 0118   09/03/2021 08/03/2026 26556408 agp@lu.lv
13 Anda Upmale biedrs R 0018 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29109191 Anda.Upmale@rsu.lv
14 Andra Grasmane biedrs S 0102   22/11/2020 21/11/2025 29134422 andra4422@inbox.lv
15 Andris Dieviņš biedrs -   - - 29423991 andris.crossculture@gmail.com
16 Anita Kampe biedrs S 0101   15/05/2020 14/05/2025 29220939 supervizors.a@gmail.com 
17 Anita Ozoliņa biedrs S 0062   05/03/2018 04/03/2023 29393014 ozolina.valmiera@gmail.com
18 Anita Pīlēna biedrs S 0036   15/01/2016 16/01/2021 29575036 anita.pilena@inbox.lv  
19 Anna Angena biedrs S 0103   22/11/2020 21/11/2025 26176522 anna.angena@gmail.com
20 Anna Ševčenkova biedrs S 0073   16/12/2018 15/12/2023 26345204 anna.sevcenkova@gmail.com
21 Anna Šteina  biedrs R 0019 16/05/2015 17/05/2020 16/05/2025 29171558 steina007@inbox.lv 
22 Arita Featherstone biedrs R 0003 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29481126 arita@featherstone.lv
23 Baiba Pumpiņa biedrs S 0067   05/03/2018 04/03/2023 29516227 baibapumpina@inbox.lv
24 Baiba Purvlīce biedrs -   - - 26525217 baiba.purvlice@gmail.com
25 Benita Griškeviča biedrs S 0057   08/12/2016 09/12/2021 29204920 benita@psihodinamika.lv
26 Betija Līduma biedrs R 0004 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26444532 betija.liduma@gmail.com
27 Dace Blažēviča biedrs -   - - 29244182 dace.blazevica@krize.lv
28 Dace Dolace biedrs S 0068   05/03/2018 04/03/2023 29407580 daugava15@inbox.lv
29 Dace Purēna biedrs -   - - 29168218 dace.purena@gmail.com
30 Daiga Cīrule biedrs S 0069   05/03/2018 04/03/2023 29421246 daiga.ciirule@gmail.com
31 Daiga Maurere biedrs S 0091   01/12/2019 30/11/2024 28357323 daiga.maurere@gmail.com
32 Daiga Vanaga biedrs S 0070   05/03/2018 04/03/2023 25449122 daiga.vanaga@gmail.com
33 Daiga Vintere biedrs S 0085   01/04/2019 01/04/2024 26539632 daiga@myhr.lv
34 Daina Vanaga biedrs S 0071   05/03/2018 04/03/2023 29180653 daina.vanaga@inbox.lv
35 Dana Kalniņa-Zaķe biedrs S 0119   09/03/2021 08/03/2026 29714515 dana.kalnina@gmail.com
36 Dāvids Puriņš biedrs S 0104   22/11/2020 21/11/2025 26053442 purins4@inbox.lv
37 Diāna Indzere biedrs R 0022 16/05/2015 17/05/2020 16/05/2025 29334902 diana.indzere@inbox.lv
38 Dmitrijs Mihailovs biedrs S 0105   22/11/2020 21/11/2025 29173929 supervizor.dmitrijs@gmail.com
39 Dzintra Zariņa biedrs R 0024 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 23776087 dzintrazarina@hotmail.com
40 Edgars Abrams biedrs -   - - 28341555 edgars.abrams@gmail.com
41 Edgars Plētiens biedrs S 0120   09/03/2021 08/03/2026 26231692 edgars.pletiens@gmail.com
42 Edīte Krevica biedrs R 0025 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 26209880 edite.krevica@inbox.lv
43 Edmunds Imbovics biedrs -   - - 29251396 edmunds.coach@gmail.com
44 Eleonora Petrova biedrs S 0100   06/05/2020 05/05/2025 29521416 ella.petrova@inbox.lv
45 Elizabete Kvelde-Rustamova biedrs -   - - 24508323 elizabete.kvelde@gmail.com
46 Elīna Gerule biedrs S 0106   22/11/2020 21/11/2025 28451226 elina.gerule@gmail.com
47 Elīna Pelčere biedrs -   - - 22122567 elina@traininglab.lv
48 Eva Bērziņa-Zommere biedrs S 0121   09/03/2021 08/03/2026 26165733 eevvaa@inbox.lv
49 Evija Apine  biedrs R 0005 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29641554 apine.evija@gmail.com
50 Evija van der Bēka biedrs S 0063   05/03/2018 04/03/2023 29222127 van_evija@hotmail.com
51 Gatis Līdums biedrs S 0054   26/04/2016 27/04/2021 29472524 gatis.lidums@gmail.com
52 Ginta Ratniece biedrs -   - - 29149292 ginta.ratniece@apollo.lv
53 Guna Krēgere-Medne biedrs -   - - 29110236 guna.kregere@inbox.lv
54 Gundega Filatova biedrs -   - - 25900733 gundega.filatova@gmail.com
55 Gundega Muceniece biedrs S 0107   22/11/2020 21/11/2025 26439094 gundegamuceniece@inbox.lv
56 Gunta Jakovela biedrs R 0026 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 29494735 jakovela@gmail.com
57 Gunta Vītola biedrs S 0074   16/12/2018 15/12/2023 29104356 vitola.gunta@gmail.com
58 Ieva Antonsone biedrs R 0027 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 29403885 ieva.antonsone@gmail.com
59 Ieva Bite biedrs -   - - 29113010 ieva.bite@lu.lv
60 Ieva Priedniece biedrs S 0053   26/04/2016 27/04/2021 29435308 ieva.priedniece@gmail.com
61 Ieva Ozola biedrs R 0006 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26822040 ievas.ozolas@gmail.com
62 Ieva Rasa biedrs R 0023 16/05/2015 17/05/2020 16/05/2025 29664447  ievarasa@inbox.lv
63 Ilona Madesova biedrs S 0092   01/12/2019 30/11/2024 29191699 ilonamadesova@inbox.lv
64 Ilona Talente biedrs S 0060   13/12/2017 12/12/2022 27016380 ilona.talente@gmail.com
65 Ilze Dreifelde biedrs R 0007 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26328834 ilze.dreifelde@gmail.com
66 Ilze Nagle biedrs S 0072   05/03/2018 04/03/2023 29245215 naglex3@inbox.lv
67 Ilze Norman biedrs -   - - 460733963300 ilze@bredband.net
68 Ilze Svarena biedrs -   - - 20278775 svarena.ilze@gmail.com
69 Indra Kovaļova-Gudriņa biedrs -   - - 27156656 ikovaleva.gudrina@gmail.com
70 Indra Majore-Dūšele biedrs R 0008 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29577764 indra.majore.d@gmail.com
71 Indra Markova biedrs S 0075   16/12/2018 15/12/2023 29485245 indra.markova@gmail.com
72 Inese Avota biedrs S 0122   09/03/2021 08/03/2026 29351775 inesei.avotai@gmail.com
73 Inese Kovaļevska biedrs -   - - 26340653 inese.kovalevska@gmail.com
74 Inese Paiča biedrs R 0028 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 26482287 inesepaica@gmail.com
75 Inese Putniece biedrs S 0061   13/12/2017 12/12/2022 29296838 inese.putniece@psihoterapija.lv
76 Inese Stankus-Viša  biedrs R 0009 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 26821682 inese.stankusvisa@gmail.com
77 Ineta Heinsberga biedrs R 0029 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 29442320 ineta.heinsberga@inbox.lv  
78 Ineta Pavlova asociētais biedrs -   - - 26122232 pavlovaineta@gmail.com
79 Inga Akmene biedrs -   - - 28787922 inga.akmene@gmail.com
80 Inga Auziņa biedrs S 0109   22/11/2020 21/11/2025 26482434 auzinainga@inbox.lv
81 Inga Gradovska biedrs -   - - 28660440 inga.gradovska@gmail.com
82 Inga Jurševska biedrs -   - - 29284884 inga.cesis@gmail.com
83 Inga Kartupele biedrs S 0039   15/01/2016 16/01/2021 29460221  inga@ingasprakse.lv 
84 Inga Pāvula biedrs R 0030 16/05/2015 22/11/2020 21/11/2025 29462883 inga.ingap@gmail.com
85 Inga Rancāne biedrs S 0086   01/04/2019 01/04/2024 26402062 inga@cza.lv
86 Inga Remerte biedrs S 0093   01/12/2019 30/11/2024 29775575 iremerte@inbox.lv
87 Inga Šadurska biedrs S 0123   09/03/2021 08/03/2026 29234405 shadurska@yahoo.com
88 Inga Zviedre asociētais biedrs -   - - 29986690 inga-2@inbox.lv
89 Ingrīda Buiķe biedrs S 0094   01/12/2019 30/11/2024 29219899 ingrida.buike@gmail.com
90 Inita Babrāne asociētais biedrs -   - - 26370100 inita.babrane@gmail.com
91 Inita Stūre-Stūriņa biedrs S 0095   01/12/2019 30/11/2024 29142026 inita.sture@gmail.com
92 Inta Poudžiunas biedrs R 0031 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 29126962 intapo@inbox.lv
93 Iveta Berķe biedrs S 0056   08/12/2016 09/12/2021 29415311 iberke@inbox.lv  
94 Iveta Jermolajeva biedrs R 0032 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 28858141 iveta.jermolajeva@gmail.com
95 Iveta Ļaudaka biedrs S 0076   16/12/2018 15/12/2023 28889187 iveta.laudaka@inbox.lv
96 Iveta Sietiņsone biedrs R 0033 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 29163975 Iveta.Sietinsone@gmail.com 
97 Ivita Puķīte biedrs R 0034 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 29432459 ivita.pukite@inbox.lv  
98 Jānis Rotšteins biedrs S 0110   22/11/2020 21/11/2025 29731016 jarot@inbox.lv
99 Jekaterina Jeremejeva biedrs R 0017 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29570915 j.jeremejeva@inbox.lv
100 Jeļena Ļevina atbalstītājbiedrs -   - - 26804475 jelena.levina@rsu.lv
101 Jeļena Skripka biedrs S 0051   15/01/2016 16/01/2021 29807586 jelena.skripka@gmail.com
102 Katrīna Ošleja biedrs S 0126   09/03/2021 08/03/2026 29177686 katrina@osleja.lv
103 Kārlis Viša biedrs R 0010 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29658213 karlis.visa@gmail.com
104 Kristaps Circenis biedrs R 0035 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026  29120357  Kristaps.Circenis@rsu.lv 
105 Kristiāna Klince asociētais biedrs -   - - 24429848 kristiana.klince@gmail.com
106 Kristīne Maže biedrs S 0077   16/12/2018 15/12/2023 22828943 kristinemazis@gmail.com
107 Kristīne Mārtinsone biedrs R 0011 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29256229 k.martinsone@gmail.com
108 Kristīne Vende-Kotova biedrs R 0036 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 29468894 kristine.vende@gmail.com
109 Krišjānis Freibergs biedrs -   - - 29411894 freibergs.krisjanis@gmail.com
110 Lana Švarca biedrs S 0124   09/03/2021 08/03/2026 26306108 lana.svarca2014@gmail.com
111 Lauma Priekule biedrs -   - - 28642040 lauma.priekule@gmail.com
112 Lauma Žubule biedrs S 0125   09/03/2021 08/03/2026 26547246 lauma.zubule@gmail.com
113 Laura Miķelsone biedrs S 0078   16/12/2018 15/12/2023 29282817 mikelsonelaura@hotmail.com
114 Lāsma Meija biedrs -   - - 20231413 lasma.meija@gmail.com
115 Lelde Kāpiņa biedrs S 0108   22/11/2020 21/11/2025 26118847 lelde.kapina@gmail.com
116 Liena Dumarane biedrs S 0088   01/12/2019 30/11/2024 26183229 liena.dumarane@gmail.com
117 Lidija Naumova asociētais biedrs -   - - 29605089 lidija.naumova@inbox.lv
118 Liene Babure-Šabane biedrs S 0096   01/12/2019 30/11/2024 26407630 liene.babure.sabane@gmail.com
119 Liene Bērziņa biedrs S 0097   01/12/2019 30/11/2024 26426771 lieneberz@inbox.lv
120 Liene Bleidele biedrs S 0084   01/04/2019 01/04/2024 28338599 l.bleidele@gmail.com
121 Lilija Geža biedrs -   - - 24840480 lilija.geza@gmail.com
122 Linda Kalniņa biedrs -   - - 27875334 kalnina.linda@yahoo.com
123 Līga Āboltiņa biedrs R 0021 16/05/2015 17/05/2020 16/05/2025 29717000 aboltina_liga@inbox.lv
124 Līga Barone biedrs S 0111   22/11/2020 21/11/2025 29412828 barone.liga@gmail.com
125 Līga Sprūde biedrs S 0079   16/12/2018 15/12/2023 29776402 liga.sprude@inbox.lv
126 Līga Vaivade-Kalnmeiere biedrs S 0058   08/12/2016 09/12/2021 26665165 liga@psihologaprakse.lv
127 Līga Zelmene-Laizāne biedrs S 0127   09/03/2021 08/03/2026 29517766 liga@bjk.lv
128 Līga Zvaigzne  biedrs R 0042 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 26428910  liga_zvaigzne@inbox.lv 
129 Līna Horoško biedrs -   - - 28258340 lina.horosko7@gmail.com
130 Maija Staudža biedrs -   - - 26203974 maijastaudza@gmail.com
131 Maija Zakriževska-Belogrudova biedrs R 0012 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29438435 m.zakrizevska@inbox.lv
132 Marika Grūsle biedrs S 0064   05/03/2018 04/03/2023 29467724 marikagrusle@inbox.lv
133 Marsella Sitenkova biedrs R 0013 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29690013 marsella@inbox.lv
134 Marta Brakmane biedrs -   - - 26810773 marta.brakmane@gmail.com
135 Marta Urbāne biedrs S 0112   22/11/2020 21/11/2025 26022905 urbane.marta@gmail.com
136 Mārīte Grīviņa-Krauze biedrs R 0037 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 26523044 maritegrivina@hotmail.com
137 Mirdza Paipare biedrs R 0014 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29799951 mirdzapaipare@gmail.com
138 Nadja Cornelius-Pieplow biedrs S 0128   09/03/2021 08/03/2026 29829814 cornenad@gmail.com
139 Natālija Dieviņa biedrs -   - - 29423311 natalija@ambertraining.lv
140 Natalja Roze biedrs -   - - 29178201 natalja.roze@gmail.com
141 Nataļja Zaiceva biedrs -   - - 25916374 emoveseliba@inbox.lv
142 Nikola Dzina biedrs -   - - 29133616 nikoladzina@gmail.com
143 Olga Blauzde biedrs -   - - 29557033 olga.blauzde@gmail.com
144 Pēteris Krasņikovs biedrs -   - - 26662202 peteris.krasnikovs@gmail.com
145 Rasma Ziediņa biedrs -   - - 22305507 rasmaziedina@inbox.lv
146 Renāte Breikša biedrs S 0099   06/05/2020 05/05/2025 28334037 renate.breiksa@gmail.com
147 Renāte Linuža biedrs -   - - 26903355 renatelinuza@gmail.com
148 Rita Goldmane  biedrs R 0038 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 29657347 rita.goldmane@inbox.lv 
149 Rita Pušņakova biedrs -   - - 26596311 rita.pusnakova@gmail.com
150 Rūta Bumbiere biedrs S 0129   09/03/2021 08/03/2026 28366304 ruta.bumbiere@gmail.com
151 Sandis Ratnieks biedrs S 0065   05/03/2018 04/03/2023 26595086 sandis.ratnieks@gmail.com
152 Sandra Barsineviča  biedrs R 0039 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 28374480 sandra29@inbox.lv 
153 Sandra Bondare biedrs S 0080   16/12/2018 15/12/2023 26465087 bondare.sandra@gmail.com
154 Sandra Aleksandra Hartmane biedrs R 0020 16/05/2015 17/05/2020 16/05/2025 29284543  s.hartmane@gmail.com
155 Sandra Lāce biedrs R 0015 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29428428 sandra.lace@innerwings.lv
156 Sandra Mihailova biedrs R 0016 28/04/2014 28/04/2019 28/04/2024 29144606 Sandra.j@inbox.lv
157 Sandra Rudzīte biedrs S 0081   16/12/2018 15/12/2023 26371333 sandra.rudzite27@gmail.com
158 Sanita Bilzena biedrs -   - - 29293379 sanita.bilzena@elektrum.lv
159 Sanita Boša biedrs S 0082   16/12/2018 15/12/2023 20218184 sanita.bosa@gmail.com
160 Sanita Leimane biedrs S 0113   22/11/2020 21/11/2025 29103107 leimanesanita@gmail.com
161 Sigita Ērgle-Dombrovska biedrs S 0114   22/11/2020 21/11/2025 26374646 sigita.dombrovska@gmail.com
162 Simona Orinska biedrs R 0040 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 29394500 simona.orinska@gmail.com
163 Sintija Gardena biedrs -   - - 26001586 sintija.gerdena@inbox.lv
164 Sniedze Sainsa biedrs S 0059   13/12/2017 12/12/2022 29442276 sniedzesainsa@gmail.com
165 Svetlana Ļahova biedrs S 0083   01/04/2019 01/04/2024 29262406 gaisma.svetlana@gmail.com
166 Svetlana Slabada biedrs S 0115   22/11/2020 21/11/2025 26053689 sslabada888@gmail.com
167 Uva Segliņa biedrs -   - - 28309087 uva.seglina@inbox.lv
168 Vija Aleidzāne  biedrs R 0044 15/01/2016 09/03/2021 08/03/2026 26498069 vija.aleidzane@gmail.com 
169 Vija Muižniece biedrs R 0043 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 29103386 vija.muizniece@luxdata.lv  
170 Vineta Šplīta biedrs S 0066   05/03/2018 04/03/2023 26445252 vineta_splita@inbox.lv
171 Vita Reinfelde biedrs S 0116   22/11/2020 21/11/2025 29177996 vitarei@hotmail.com
172 Vita Valdmane biedrs -   - - 29434574 valdmane.vita@gmail.com
173 Zanda Bite biedrs S 0130   09/03/2021 08/03/2026 29113834 zandabite@gmail.com
174 Zanda Lauva biedrs S 0041   15/01/2016 16/01/2021 26357358 zanda.lauva@gmail.com  
175 Zanda Šmate biedrs S 0131   09/03/2021 08/03/2026 29495492 zanda.smate@inbox.lv
176 Zane Kalniņa biedrs S 0087   01/12/2019 30/11/2024 26812908 zane.kalnina1@gmail.com
177 Zane Karele biedrs S 0132   09/03/2021 08/03/2026 29649509 kzane123@gmail.com
178 Zane Kronberga biedrs R 0041 15/01/2016 16/01/2021 15/01/2026 29104918 zanesil@inbox.lv